امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

امداد سیار مرند

Blog Article

حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از کفی خودرو بر کریر ماشین بر ، جرثقیل دکل دار

اشتراک گذاری فیس بوک X لینکدین واتس آپ تلگرام اشتراک گذاری از طریق ایمیل چاپ مهدی دبیر

نوع خودرو: کاری که روی خودروی شما انجام می‌شود ممکن است نسبت به نوع و برند خودرو متفاوت باشد قطعا هزینه‌هایی که برای انواع خودرو دریافت می‌شود متفاوت خواهد بود.

شهرستانهای تابع شبانه روزی در مرند و حومه

موضوع توان خودروبر نیست بلکه خسارت به خودروی حمل شونده است. چون در این نوع از خودرو بر بازوی جرثقیل وجود دارد و با تسمه ماشین را به دنبال خود می کشاند در نتیجه فشار زیادی به خودرو می آورد. بهترین انتخاب برای حمل خودرو تکی کفی خودروبر متحرک است.

حمل خودرو در سراسر جهان اهمیت فراوانی دارد . برخی به اختیار و برای راحتی خود ، به منظور حمل خودروی خود به مقصد ، از یدک کش امداد خودرو و جرثقیل امداد خودرو برای حمل خودرو با کفی خودروبر استفاده میکنند .

نوع خودروبر یا به درخواست خود مشتری بوده و یا با صلاحدید کارشناسان خودروبر تعیین می گردد. اما در هر صورت قبل از عمل حمل خودرو، مشاوره انجام می گردد. پس نگران خودرویتان نباشید. مثلا کفی خودرو بر متحرک در مرند می تواند در مسیر های طولانی هم یک ماشین را حمل نماید. اما با خودرو بر تکی جرثقیل دار نمی توان بیشتر از ده یا بیست کیلومتر ماشین را حمل کرد.

تخصص خودروهای ایرانی از قبیل ایران خودرو و سایپا میباشد .

این شرکت با تیمی مجرب از تعمیرکاران حرفه‌ای و مجهز به تجهیزات مورد نیاز، به منظور کمک به رانندگانی که در مسیر حرکت با خودرو خود مشکلی دارند، فعالیت می‌کند.

امداد خودرو و یدک کش و خودرو بر مجید در مرند آذربایجان شرقی

خودرو ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است .

شرکت امداد خودرو مرند با استفاده از بروزترین دستگاههای پیشرفته در نظر دارد تا رضایت مشتریان را کسب نماید این شرکت با داشتن اکیپ امدادی فعال در سراسر کشور و امدادگرانی متخصص در امور کاری امدادی ، فعالیت های حمل ماشین با چرخ امداد خودرو مرند گیر ، دکل جرثقیل ، کفی خودروبرمرند ، مکانیک سیار تا حد توان ، باتری به باتری و … را انجام میدهد .

شارژ باتری: اگر ماشین شما مدتی ساکن ماده و استارت نزده‌اید، به احتمال زیاد باتری شما خالی شده است و ممکن است ماشین را روشن نکند، در این جور مواقع می‌توانید با امداد خودرو تماس بگیرید، امدادگران امداد خودرو با تجهیزات مخصوصی باتری شما را شارژ می‌کنند تا ماشین شما روشن شود.

قانون امداد خودرو در ایران، حقوق و مسئولیت‌های رانندگان و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات امداد خودرو را نیز تعیین می‌کند.

Report this page